Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Сокол Тетяна Георгіївна - завідувач кафедри спеціальних туристичних дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент, Почесний працівник туризму

Кандидат педагогічних наук Сокол Тетяна Георгіївна отримала вищу освіту на філологічному факультеті Київського університету.  У 1975 році закінчила вищі постійно діючі курси Головінтуристу СРСР за фахом «гід-перекладач». Працювала старшим гідом-перекладачем БММТ «Супутник», позаштатно – в системі «Інтурист», «Інтурбюро», у малому туристичному підприємстві СП «Атлас-Рейн». Стажувалась у Болгарії, Угорщині, Німеччині, Франції, Чехословаччині, Фінляндії, на Мальті. З 1980 року – викладач технікуму готельного господарства, голова циклової комісії спеціальних дисциплін з готельного господарства. У 1993 році призначена головним спеціалістом Державного комітету України з туризму. На теперішній посаді – з 1994 року. Автор шести підручників з туристичних дисциплін, два з яких – з грифом МОН України.

Не полишаючи роботи у ВНЗ співпрацює з туристичними підприємствами – виконує обов’язки менеджера, гіда-перекладача, представника турфірми за кордоном. Володіє болгарською, польською, сербською, англійською та французькою мовами.

Девіз: «Хто володіє інформацією, володіє світом»

Предмети: Стандартизація та сертифікація туристичних послуг, Організація готельного господарства, Туроперейтинг, Екскурсознавство, Організація екскурсійної діяльності, Організація турдіяльності.