Посвята у студенти - 2012

1 вересня свято об’єднало першокурсників двох навчальних закладів Федерації профспілок України – Академії праці і соціальних відносин та Інституту туризму.

Було започатковано нову традицію – першого навчального дня знайомити студентів з видатними пам’ятками  культурної спадщини України. Цього року було обрано Національний історико-культурний заповідник «Качанівка», що на Чернігівщині.

Свого часу у садибі перебували, творили, відпочивали та милувались краєвидами М.В.Гоголь, М.І.Глінка, Т.Г.Шевченко, Марко Вовчок, І.Ю.Репін, М.М.Ге, М.О.Врубель, М.С.Щепкін

А сама церемонія посвяти у студенти проходила на «Соколиному хуторі», що поряд з Качанівкою, де гостей зустрічають традиційними  «хліб-салом».

    Атрибути студентського життя – заліковки та студентські квитки – першокурсники Академії отримували безпосередньо з рук   в.о. Ректора  Буяшенко Вікторії Василівни. Від Федерації профспілок України привітав новоспечених студентів заступник Голови ФПУ Сергій Михайлович Кондрюк. У напутньому слові він зазначив, що кожен день студентського життя є цеглиною майбутньої кар’єри та побажав їм наснаги та успіхів у навчанні, а, зрештою, задоволення від років студентства.

  

 

   

Постріл гармати сповістив, що новачків до студентського братства прийнято! Козаки показали свою майстерність у джигітуванні, проте й академісти не пасли задніх. Було цікаво!