1 вересня в Академії

Першовереснева зустріч в Академії видалась цього року дуже яскравою і дійсно теплою.

В актовому залі АПСВТ вже з самого зранку було багато студентів, їхніх батьків, представників науково-викладацького складу Академії. Цікаво, що серед присутніх було чимало тих, хто представляє цілі династії випускників.

Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих під час бойових дій на Сході України.

Студентів, викладачів, гостей свята привітали керівники, викладачі та випускники Академії, а також представники профспілкового руху.

Ректор Академії Вікторія Буяшенко підкреслила, що День знань — це не просто сторінка у розвитку освітнього процесу; це свято, що об’єднує усіх, бо знання є основою життя. «Саме знання ми використовуємо для того, щоб досягти певної професійної майстерності, саме знання ми використовуємо для того, щоб вирішити свої життєві проблеми, і навіть коли ми захоплюємося чимось, в основі будь-якого хобі завжди лежить знання. Тому мені хочеться побажати, щоб ви ці знання використовували, в першу чергу, для розвитку себе як особистості: розвитку свого внутрішнього я, розвитку своєї громадської позиції, розвитку себе як гідних громадян України» - звернулась ректор до студентів.

Голова Федерації профспілок України – засновника Академії - Григорій Осовий від імені ФПУ побажав колективу успіхів. «Ми пишаємось тим, що маємо такий начальних заклад, - підкреслив він. – Випускники Академії працюють у всіх сферах суспільної діяльності, і на кожному з цих напрямів ми маємо чудові приклади, коли випускники стають міністрами, очолюють великі громадські організації або стають визначними політиками».

Святкова програма продовжилася пісенними, танцювальними та конкурсними номерами у виконанні талановитих студентів АПСВТ. Наприкінці заходу відбулось урочисте посвячення першокурсників у студенти.