Третій навчальний модуль MSA - практичні кроки до написання грантових проектів

Завершився третій навчальний модуль Міжнародної програми післядипломної освіти "Master of Social Administration", яка є спільним освітнім проектом Академії праці, соціальних відносин і туризму та Педагогічного університету імені Я. Корчака (Варшава). 

Інноваційною особливістю цієї програми, на відміну від інших аналогічних, є унікальні можливості для кожного її слухача: за допомогою досвідчених партнерів розробити та подати на отримання міжнародних грантів реальні соціальні проекти. Академія та Педагогічний університет ім. Януша Корчака повністю супроводжують даний процес та активно його забезпечують, починаючи від організації мозкового штурму для генерації ідей проектів, пошуку іноземних учасників до створення життєздатного консорціуму партнерів та подання готових проектів на отримання гранту.
Під час навчання протягом третього модулю слухачі вже розпочали перші практичні кроки до написання проектів мобільності для грантового напряму "Erasmus+". 

Четвертий модуль MSA для поточної групи пройде у квітні.

Наразі триває набір до нової групи, яка розпочне навчання у квітні 2016 року. 

Дізнатися більше про міжнародну програму MSA

_______________________________________________________

В межах програми MSA здійснюється підготовка фахівців вищого міжнародного рівня у сфері використання ресурсів Євросоюзу для фінансування соціальних проектів. Це якісна управлінська освіта, яке є гарантом особистої конкурентоспроможності випускника як менеджера, керівника середньої і вищої ланки у сфері міжнародного бізнесу. 

Випускники MSA володітимуть нюансами та особливостями таких грантових програм ЄС як Horizon 2020, European Social Fund, Pre-Accession Funds, Erasmus Plus, Europeaid та інших. Програма надає спеціальні знання по створенню та реалізації соціальних, освітніх та громадських проектів із фінансуванням з ЄС та навички проектного управління (PRINCE2, PMI, PCM, Agile).

Після успішного захисту фінальної роботи студенти отримують офіційний польський диплом про післядипломну освіту та перспективи для успішної міжнародної кар’єри. Додатковим бонусом програми є вдосконалення навичок англійської мови, зокрема, ділової та професійної лексики.

Освітня програма розрахована на 1 рік і складається з декількох модулів, один з яких проводитиметься у Варшаві. Лекції у Києві читатимуть українські та польські викладачі, а також гостьові спікери – експерти, які мають досвід отримання грантів ЄС і участі у практичній реалізації профінансованих проектів. 

Студентами програми можуть стати особи, які мають базову або повну вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр) будь-якого напряму підготовки.