Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

СТУДЕНТСЬКА РАДА – ОРГАН СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Харківської філії Академії праці, соціальних відносин і туризму

Метою діяльності Студентської ради є сприяння створенню умов для самореалізації особистості студентів, підвищенню їх соціальної активності, формуванню організаторських навичок, лідерських якостей, підвищенню відповідальності за результат своєї праці, а також вдосконаленню навчального процесу, підвищенню якості навчання, забезпеченню виховання духовності та культури студентів.

Основними завданнями Ради є сприяння створенню умов для вільного розвитку особистості студентів шляхом залучення їх до різноманітних видів творчої діяльності, зокрема науково-дослідної, професійної, культурної, громадської, спортивної.

Робота Студентської ради спрямована на формування гармонійно развинутого громадянина-патріота України.

При Студентскій раді працюють клуби «Що? Де? Коли?», «КВВ», «Моє здоров’я», «Турист», «Молодий політолог», «Ініціатива», «Зустрічі», якими керують досвідчені фахівці.

Збірна команда інституту - постійна учасниця турнирів «Що? Де? Коли?» серед профспілкової молоді Харкова та Харківської області, які проводить Молодіжна рада Об’єднання профспілок Харківської області.

На засідання клубу «Мое здоров’я» запрошуються спеціалісти лікувально-профілактичних та оздоровчих закладів Харкова.

Члени клубу «Турист» щорічно у травні відправляються у десятиденну подорож Україною, під час якої вони набувають організаторські, туристичні навички та вміння, готують і проводять екскурсії, знайомляться з історією, культурою, природою нашої країни.

 

Членами клубу «Ініціатива» було створено студентські загони, які влітку працювали в оздоровчих дитячих лагерях у Харківській області, на узберіжжях Чорного та Азовського морів.

 

На засідання клубу «Зустрічі» запрошуються ветерани Великої Вітчизняної війни, діти війни, учасники АТО, представники державних органів влади. Клуб «Зустрічі» співпрацює з профспілковими, громадськими організаціями, організовує і проводить семінари, круглі столи щодо проблем сучасності.

 

      

Члени волонтерської групи інституту – активні учасники організації і проведення акцій «Алея читання», «Книзі – да! Пиву – ні!», «Міняю сигарету на книгу», «Від серця до серця!», «Допоможи дітям!», «Посади дерево!» та інш.

    

На базі волонтерської групи у філії створено спеціалізоване формування «Волонтерський центр» Харківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради. Члени Центру беруть участь в усіх міських волонтерських заходах.

 

Наші студенти – переможці Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Я пишаюсь тим, що я українець!», міських конкурсів «Обдарованість», «Студоспів», «Молода сім’я року» та ін.

       

  

Студентська рада бере активну участь у підготовці та проведенні свят: Дня знань, Міжнародного Дня студентів, Нового року, Дня захисника Вітчизни, Міжнародного Жіночого дня, Дня Перемоги.

Голова Студентської ради філії була делегатом ХVІ Всеукраїнської конференції студентських рад.

За плідну діяльність Студентську Раду нашого вишу було нагороджено Дипломом Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради “Лауреат міського конкурсу студентських рад в номінації «Кращий орган студентського самоврядування недержавного ВНЗ».