Розпочалося навчання у Школі з прав людини

30 березня 2017 року в стінах Академіі праці, соціальних відносин і туризму розпочалося перше заняття Школи з прав людини (Курс з Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод). 

Організаторами заходу виступили Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини за фінансової підтримки уряду Канади в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя».

На відкритті заходу з вітальними промовами до перших слухачів Школи звернулися організатори та тренери: Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини Ірина Кушнір, Національний спеціаліст програми верховенства права та прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олена Лунголексперт-тренер, Начальник відділу науково- методичного забезпечення підготовки суддівського корпусу Національної Школи суддів України Тетяна Фулей та експерт-тренер, голова адвокатського об'єднання «Кульчицький, Кулаков і Біднягін» Назар Кульчицький.

Дводенна насичена програма тренінгів і дискусій дозволила викладачам Академії збагатитися інформацією з теорії та практики міжнародного захисту прав громадян.