Дансько-український проект: продовжуємо навчання представників профспілкових організацій

У рамках реалізації дансько-українського проекту 14–15 листопада 2017 року на базі Центру розвитку профспілкової освіти Академії відбувся семінар-тренінг під умовною назвою «Діяльність профспілок в сучасних умовах» для представників первинної організації «Укрелетропрофспілки»

Слухачами цього разу були профактивісти первинної профспілкової організації Добротвірської ТЕС, яка входить до складу Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України («Укрелетропрофспілки»).

Відкрив семінар заступник Голови Профспілки працівників енергетики і електротехнічної промисловості – Олександр Давиденко, який був також одним із тренерів семінару.

Протягом двох днів слухачі розглядали питання стратегічних завдань сучасного профспілкового руху, базових Конвенцій МОП як інструменту профспілкової роботи, деяких практичних аспектів діяльності первинної профспілкової організації на базі чинного законодавства, вміння вести переговори та управління емоціями в процесі ведення колдоговірної роботи у первинній профспілковій організації, механізмів створення соціально-психологічного клімату в колективі та його впливу на стабільність профспілкової організації тощо.

Заняття відбувались у формі тренінгів, які проводили заступник Голови Укрелектропрофспілки Олександр Давиденко, викладач Академії Ганна Філь та головний правовий інспектор праці Укрелектропрофспілки Василь Кучинський. Завдяки такій формі занять кожен учасник проекту зміг розкрити свої здібності та виявити їх у різних практичних завданнях.

Отримані на семінарі знання слухачі зможуть втілити в процесі роботи на профспілковій ниві.