ВАЖЛИВО! ПРИЗУПИНЕННЯ АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ.

До уваги студентів!

Ректорат Академії прийняв рішення про призупинення аудиторних занять  з 03 березня 2018 р. до 11 березня 2018 р. відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України від 02.03.2018р.  щодо виконання Протоколу засідання Кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України «Про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації» від 01.03.2018р.  та у зв’язку зі складною метеорологічною та епідеміологічною ситуацією, що склалася в м. Києві. 

Аудиторні заняття розпочинаються з 12.03.2018 р. згідно розкладу занять.

Роз'яснення Міністества освіти і науки України щодо прихупинення занять.

На офіційному сайті Міністерства освіти і науки України 02.03.2018 року було опубліковане роз’яснення щодо призупинення роботи закладів освіти.

Так, 1 березня 2018 року відбулося засідання Кризового комітету при Міненерговугілля, за результатами якого було складено протокол та прийнято низку рішень. Зокрема, у протоколі йдеться, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості прийняло рішення про настання кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації у період з 2 березня до 6 березня 2018 року (включно). У зв’язку з цим у протоколі зафіксовано низку рішень Кризового комітету, зокрема те, що стосується роботи закладів освіти.

 «Головам обласних державних адміністрацій та голові КМДА: зупинити роботу дошкільних закладів, шкіл та вищих навчальних закладів на період кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації», – йдеться в протоколі. Повний текст протоколу розміщено на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості, його можна завантажити за посиланням.

Беручи до уваги рішення кризового Комітету, Міністерство освіти і науки України рекомендувало всім закладам вищої освіти та всім іншим закладам освіти, що знаходяться в сфері управління місцевих органів самоврядування, призупинити роботу з 2 до 7 березня включно. З відповідним листом можна ознайомитись за посиланням.

 За матеріалами МОН