В Академії відбулось чергове підвищення кваліфікації технічних інспекторів праці профспілок

19 – 30 березня 2018 року на базі Центру розвитку профспілкової освіти Академії відбувалось чергове навчання з питань охорони праці тенхнічних (головних технічних) інспекторів праці всеукраїнських профспілок, інших представників профспілок з питань охорони праці.

Коодинатором навчання від ФПУ була завідувач відділом технічної інспекції праці департаменту охорони праці апарату ФПУ Тетяна Горюн, яка провела із слухачами значну кількість занять, використовуючи, в основному, практичні методи навчання, частина з яких відбулась на підприємстві (ПАТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. С.Ковальскої», м. Київ).

Протягом двох тижнів слухачі знайомились із законодавчою базою щодо своєї подальшої діяльності, системами управління охороною праці та міжнароднимиі стандартами щодо побудови та впровадження систем управління охороною праці, напрямками співпраці із державними органами управління охороною праці, органами загальнообов’язкового державного страхування, кращими практиками у сфері менеджменту безпеки і гігієни праці, міжнародними методиками оцінки ризиків на робочих місцях, управлінням роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій, тощо. Доносили ці знання до слухачів кращі фахівці у кожній із перерахованих сфер діяльності.

Завершилось навчання перевіркою знань у вигляді іспиту, за результатами якої слухачі отримали посвідчення та вкладки до них, що дають право технічним інспекторам та преставникам профспілок здійснювати громадський контроль за дотриманням роботодавцем законодавства про охорону праці.