IV науково-практична конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості»

Традиційно до святкування Дня місцевого самоврядування і символічно в День прав людини ми провели Четверту щорічну всеукраїнську науково-практичну конференцію, присвячену муніципальній реформі.

Цьогоріч конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості» проходила не в стінах Академії, а на платформі Zoom. Це дозволило нам досягти рекордної за 4 роки кількості учасників - більше 60 осіб. Серед нас були відомі законодавці, науковці, місцеві голови, депутати місцевих рад, представники виконавчих органів місцевого самоврядування, адвокати, правозахисники, представники громадських організацій.

На основі чотиригодинної дискусії науковців та практиків сформульовано ряд проблемних питань муніципальної реформи, а також вироблено пропозиціі щодо вдосконалення законодавства України про місцеве самоврядування.

Ці пропозиції та їх обґрунтування будуть викладені на офіційних сайтах Академії та Асоціації міст України у вигляді електронної збірки тез доповідей.

Щиро вдячні виконавчій дирекції Асоціації міст України та керівництву Федерації профспілок України за підтримку та сприяння в організації такого суспільно важливого і корисного майданчику для обговорення змін у місцевому самоврядуванні!

Збірник тез доповідей. IV всеукраїнська науково-практична конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості»