На запрошення Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій представниками Академії проведено профорієнтаційну роботу серед учнів

 На запрошення Дніпровського наукового ліцею інформаційних технологій представниками Академії проведено профорієнтаційну роботу серед учнів.

 Під час заходу учні мали можливість прослухати презентації деканів юридичного факультету Ярослава Журавля та факультету економіки, соціальних технологій та туризму Сергія Шелудченко, що стосуються сфери їхньої діяльності та можливостей для майбутнього навчання. Їхні презентації були цікавими та інформативними, де вони розповіли про основні напрямки навчання на їхніх факультетах, акцентуючи увагу на важливості знань у сучасному світі.

 Представники приймальної комісії Академії розповіли про особливості вступу та можливості навчання на різних спеціальностях.

 Це було корисною ініціативою, яка допомогла учням отримати більше інформації про можливості навчання в Академії та перевагах.

 Ми вдячні Дніпровському науковому ліцею інформаційних технологій за сприяння у проведенні цієї важливої події та сподіваємося на подальшу співпрацю!