Науково-практичний семінар «Кримінально-процесуальний кодекс України: новели та практика застосування»

У продовження правопросвітницьких заходів юридичний факультет провів 11 квітня 2018 року Науково-практичний семінар «Кримінально-процесуальний кодекс України: новели та практика застосування». Вчені, адвокати, правники-практики, представники Мін’юсту та громадськості обговорили проблеми застосування новел кримінально-процесуального законодавства, досвід інших країн та шляхи подальшого вдосконалення КПК України.

У порівнянні з попередніми подібними заходами стали помітно активніше долучатися до обговорення порядку денного студенти Академії. Дуже приємно, що до наших заходів приєднуються і студенти нашого вузу-партнера - Національного авіаційного університету. 

За результатами проведення Науково-практичного семінару «Кримінально-процесуальний кодекс України: новели та практика застосування» активні учасники отримали сертифікати, завірені представником Мін’юсту Кушніром Б.С. та ректором Академії Буяшенко В.В.

Дякуємо спікерам та іншим учасникам заходу за приємний і корисно проведений час! Подальші науково-практичні, навчальні та інші заходи будемо анонсувати завчасно.

Більше фото: