Завідувач кафедри

Журавель Ярослав Володимирович – в.о. завідувача кафедри конституційного, адміністративного та  фінансового права, декан юридичного факультету, доктор юридичних наук, доцент.

Народився 27 липня 1982 року в с. Велика Вільшанка Васильківського району Київської області.

У 2004 р. закінчив з відзнакою Академію праці і соціальних відносин ФПУ. У 2008 р. в Інституті законодавства Верховної Ради України успішно захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 12.00.07 – адміністративне право та процес; фінансове право; інформаційне право. У 2012 році отримав вчене звання доцента кафедри адміністративного, фінансового та господарського права Академії праці і соціальних відносин.

З 2004 року працював в Академії викладачем правових дисциплін, у різні роки обіймав посади заступника завідувача та завідувача кафедри конституційного, адміністративного та господарського права та заступника декана юридичного факультету. З січня 2019 року обіймає посаду декана юридичного факультету Академії праці, соціальних відносин і туризму.

З 2006 до 2008 року мав досвід роботи в групі законодавчих ініціатив Асоціації міст України.

З 2009 до 2011 року працював в Національному університеті біоресурсів та природокористування на посаді доцента кафедри адміністративного та фінансового права за сумісництвом.

З 2011 року мав досвід періодичних перевірок ВНЗ України в рамках діяльності Державної інспекції навчальних закладів України.

Підвищення кваліфікації відбувалося в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України у період 2013-2014 рр.

У 2017 році – учасник відбіркового етапу Програми Стендфордського університету для нових лідерів України.

З 2017 року розпочав активну громадську діяльність щодо реалізації цілей ВГО «ВІЛЬНІ» в статусі її учасника.

З 2018 року   співорганізатор юридичного Тренінгового центру «АКУЛА». 

Автор збірки поезії «Світанок надій» (2005 р.).

Автор більше 70-ти наукових та навчально-методичних праць. Основний науковий напрямок досліджень – правовий статус органів місцевого самоврядування в Україні. Координатор щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції «Реформування органів місцевого самоврядування в контексті європейської інтеграції».