Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Досягнення Академії у розширенні освітніх послуг були відзначені нагородами:

 

  

 

На ХІ міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2008», яка відбулася 27-29 лютого 2008 р. в м. Києві, Академія була нагороджена дипломом Міносвіти і науки України та Академії педагогічних наук України «за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу»; удостоєна Почесного звання «Лідер сучасної освіти».


В рейтингу вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації за результатами діяльності у 2006 році Академія праці і соціальних відносин посіла ПЕРШЕ місце у категорії недержавних навчальних закладів.

На восьмій міжнародній виставці навчальний закладів «Сучасна освіта в Україні - 2005», що відбулася 23-26 березня 2005 р. в м. Києві, Академію було відзначено дипломом «За високі досягнення в педагогічній і науковій діяльності та вагомий внесок в модернізацію національної системи освіти» і присвоєно почесне звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти.

На виставці-презентації «Освіта України», що відбулася 6-9 жовтня 2004 р. в м. Києві, Академію було відзначено дипломом «За вагомий внесок у розвиток освіти України».

На сьомій міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2004», що відбулася 5 – 8 лютого 2004 р. в м. Києві, Академію було відзначено дипломом «за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти».

Сучасна освіта в Україні - 2002
На п’ятій міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні», що відбулася 7-10 лютого 2002 року в м.Києві, Академію було відзначено дипломом «За вагомий внесок у розвиток національної системи освіти».

Рейтинг вищих закладів освіти Софія Київська
У 2001 році Академію праці і соціальних відносин було нагороджено Дипломом переможця Рейтингу вищих закладів освіти «Софія Київська».
У 1999 році Академія також була визнана рейтингом «Софія Київська» кращим серед профспілкових закладів освіти України.

Золота фортуна
Як визнання значних здобутків у освітянській діяльності у 1999 році Академія стала переможцем Всеукраїнського відкритого рейтингу популярності та якості «Золота фортуна-99» «за вагомий внесок у підготовку спеціалістів в галузі ринкових та соціальних відносин».

За активну профорієнтаційну роботу серед молоді

За активну профорієнтаційну роботу серед учнівської  молоді


Подяка В.о. декана факультету соціального управління Барматовій С.П.