Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Нове видання в АПСВТ - монографія “Молодь з інвалідністю і соціальні медіа: державна політика, проєктна діяльність, інклюзія”

22.04.2021 - 17:47

У фокусі уваги науковців Академії - потенційні можливості соціальних медіа в житті сучасної молоді з інвалідністю, а також державна політика та проєктна діяльність організацій громадського сектору у контексті посилення інклюзії.

Відбувся перший вебінар практичного навчального курсу «SMM: менеджер з маркетингу у соціальних медіа»

04.03.2021 - 15:28

3 березня ми провели перше заняття нового онлайн-курсу, розробленого в рамках міжнародного проєкту «Навички для посилення інклюзії та зайнятості молодих людей з інвалідністю».

В Академії навчатимуть молодь з інвалідністю професії SMM менеджера: оголошено набір на програму

15.02.2021 - 15:10

Запрошуємо молодь з інвалідністю на навчальний курс «SMM: менеджер з маркетингу у соціальних медіа», який дасть практичні знання, як грамотно вести сторінки у соціальних мережах та будувати на цьому свою фінансову незалежність.

В рамках міжнародного проекту SMM4WIN відбувся вебінар "Можливості соціальних медіа для самореалізації молодої людини"

14.12.2020 - 18:04

13 грудня фахівці Академії провели вебінар для молоді з проблемами слуху (DEAF) з перекладом на жестову мову.

Звіт за першими результатами проекту "SMM навички для посилення інклюзії та зайнятості молодих людей з інвалідністю"

09.09.2020 - 14:31

Партнери міжнародного проекту за участю Академії (Польща, Латвія, Італія, Україна) завершили звіт щодо виконання його першого етапу.

Результати дослідження особливостей залучення молоді з інвалідністю до соціальних медіа в Україні представлено на Конференції ІОН-2020

30.05.2020 - 20:44

Науковці Академії представили результати дослідження, проведеного в рамках проекту "SMM навички для посилення інклюзії та зайнятості молодих людей з інвалідністю", на XII Mіжнародній науково-практичній конференції «ІНТЕРНЕТ-ОСВІТА-НАУКА-2020».

Науковці Академії взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції в Умані

23.06.2020 - 12:51

На Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Розвиток фінансово-кредитних систем: виклики сьогодення» було презентовано проект "SMM навички для посилення інклюзії та зайнятості молодих людей з інвалідністю".

Освіта молоді з інвалідністю в інформаційному суспільстві: можливості соціальних медіа

10.06.2020 - 17:19

Проект "SMM навички для посилення інклюзії та зайнятості молодих людей з інвалідністю" презентовано на Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції “Актуальні проблеми неперервної освіти в інформаційному суспільстві”.

Обговорюємо ціннісно-орієнтовані підходи в освіті у контексті євроінтеграційних процесів

07.06.2020 - 09:54

Роль Академії в поширенні інклюзії та основні положення проекту "SMM навички для посилення інклюзії та зайнятості молодих людей з інвалідністю" презентовано на Міжнародній науково-методичній конференції «Value-based Approach in Education and Challenges of European Integration Process».

За матеріалами проекту "SMM навички для посилення інклюзії та зайнятості молодих людей з інвалідністю" опубліковано статтю

27.02.2020 - 13:33

За матеріалами проекту "SMM навички для посилення інклюзії та зайнятості молодих людей з інвалідністю" опубліковано статтю у Віснику Академії праці, соціальних відносин і туризму.