Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Академія додає 4 заходи на карту міжнародного флешмобу #ErasmusDays 2019

08.10.2019 - 19:31

#ErasmusDays 2019 стартували! 10 - 12 жовтня 2019 по всьому світу пройдуть різні зустрічі, фестивалі та освітні заходи, де розповідатимуть про проекти та можливості європейської грантової програми Erasmus+!

Міжнародна конференція "Фінансовий сектор Європейського союзу та сталий розвиток: європейський досвід, стратегічні орієнтири для України"

07.06.2019 - 10:25

Фінансовий сектор та сталий розвиток: на шляху від теоретичних концепцій до реальних дій. В Академії відбулась звітня конференція в рамках проекту "Модуль Жан Моне". 

У квітні в Академії відбулося декілька лекцій від міжнародних експертів з фінансів

19.04.2019 - 10:24

Фахівці з Італії, Британії та Німеччини провели лекції та семінари для слухачів навчального курсу «Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки».

Вручаємо сертифікати слухачам інноваційного навчального курсу «Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки»

24.04.2019 - 15:17

Відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне завершення інноваційного навчального курсу, що викладається в АПСВТ в рамках реалізації міжнародного грантового проекту Модуль Жана Моне грантової програми європейського союзу «ЕРАЗМУС+».

Запрошуємо стати слухачами інноваційного навчального курсу "Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки"

11.02.2019 - 14:44

27 лютого в Академії втретє розпочнеться викладання інноваційного навчального курсу "Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки" в рамках однойменного  грантового проекту Модуль Жана Моне грантової програми європейського союзу «ЕРАЗМУС+».

Міжнародний ярмарок грантів, кредитів та інвестицій

17.04.2019 - 14:19

У рамках проведення серії заходів, націлених на сприяння залученню інвестицій в українські підприємства, а також у цілях ознайомлення представників вітчизняного бізнесу з діючими програмами фінансування від грантодавців, банків, державних та приватних організацій, у Києві відбувся Міжнародний ярмарок грантів, кредитів та інвестицій.

Запрошуємо до участі у Конференції «Фінансовий сектор Європейського союзу та сталий розвиток: європейський досвід, стратегічні орієнтири для України»

16.01.2019 - 13:56

У червні в Академії відбудеться Міжнародна науково-практична конференція в рамках проекту Модуль Жана Моне «Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки» (програма Європейського Союзу «ЕРАЗМУС+»)

Як бізнесу знайти фінансування: Академія разом з потужними партнерами провела Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу

07.11.2018 - 12:37

6 листопада вперше в Україні понад 300 підприємців і власників бізнесу, представники 15 міжнародних та українських донорів зібралися разом обговорити можливості залучення фінансових ресурсів в український бізнес. 

Вперше в Україні буде проведено Міжнародний ярмарок грантів для бізнесу

19.10.2018 - 15:18

6 листопада вперше в Україні понад 200 підприємців і власників бізнесу та представники міжнародних і українських донорів зберуться разом обговорити можливості залучення фінансових ресурсів в український бізнес

Круглий стіл «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України»

28.03.2018 - 13:15

27 березня 2018 року в Академії в рамках проекту "Модуль Жан Моне" за підтримки програми ЄС "ЕРАЗМУС+" відбувся Круглий стіл, присвячений обговоренню сучасного стану та перспектив  фінансових секторів ЄС та України. Під час заходу було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу праць молодих учених «Роль фінансового сектору у досягненні сталого розвитку: Європейський досвід та можливості його впровадження у національну практику».