Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Міжнародна Академія Гостинності (МАГ) - це спільний освітній проект Академії праці, соціальних відносин і туризму та Першої в Україні школи сомельє "Майстер-Клас".

З 2015 року Академія надає можливість і зовнішнім слухачам, і своїм студентам паралельно із навчанням за основним фахом отримувати робочу спеціальністьВолодіння додатковою спеціальністю - це можливість працювати і заробляти у студентські роки, а також запорука того, що у будь-яких ринкових умовах випускник не залишиться без роботи. 

Міжнародна Академія Гостинності оголошує набір

за  спеціальностями:  

  • Екскурсовод (3 міс.)
  • Винний гід  (1 міс.)
  • Основи ресторанного сервісу та етикету( офіціант 3 міс.)

Після екзаменів студенти отримують відповідний сертифікат (Свідоцтво Академії). Партнери-організатори курсу сприяють тимчасовому або постійному працевлаштуванню випускників курсу. 

Хочеш стати  МАГОМ  гостинності – тоді до нас!

______________________________________________

Довідка: Школа сомельє компанії "Майстер-Клас" була відкрита у 2000 році на базі Інституту туризму Федерації профспілок України. Це перший навчальний заклад в Україні з підготовки сомельє - фахівців з вин і інших спиртних напоїв, а також з підготовки та перепідготовки кадрів для ресторанів - офіціантів, барменів, адміністраторів, менеджерів ресторанного бізнесу. Сьогодні  Школа сомельє працює в Академії праці, соціальних відносин і туризму. 

Всю матеріальну базу, учбові програми, учбове відео, лектори – забезпечує  Школа сомельє «Майстер-клас».

Докладніше з питань програми

Директор:

Благополучна Наталя Петрівна

(050) 9387500, (067) 7920640

 

ФОТО: випуск групи ресторанного сервісу та етикету