Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Дистанційне навчання: вивчаємо думку студентів

01.04.2020

Шановні cтуденти! Просимо вас взяти участь в опитуванні щодо організації навчання в період карантину. Адже ми прагнемо разом з вами пристосуватися до нових умов, знайти способи комунікації, що є зручними, ефективними й доступними для всіх нас.

 • Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня

  26.03.2020

  Згідно з рішенням Уряду від 25 березня 2020 року загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно.

 • Перший тиждень карантину на кафедрі соціальної роботи та практичної психології

  23.03.2020

  Минув тиждень карантину. Здається, форсмажорні обставини. Але ж ми достатньо швидко зрозуміли, що ця ситуація спонукає до розвитку і може бути підґрунтям подальшого зростання – для викладачів та студентів.

 • Вічна пам'ять Ірині Бекешкіній

  22.03.2020

  Колектив АПСВТ разом з науковою спільнотою України глибоко сумує у зв’язку з відходом у вічність Ірини Бекешкіної, директорки Фонду «Демократичні ініціативи» ім. І. Кучеріва, старшого наукового співробітника Інституту соціології НАН України.

 • Роз'яснення щодо організації освітнього процесу в умовах карантину

  16.03.2020

  Шановні студенти! Наголошуємо, що освітній процес в Академії відбувається за затвердженими графіками. Сесії для студентів заочної форми навчання також відбудуться у встановлені строки. Виклики на сесію видаються у звичному порядку.

  В умовах карантину навчальні заняття та контрольні заходи відбуватимуться дистанційно з використанням системи MOODLE, електронної пошти та месенджера Viber. Просимо вас актуалізувати свої контакти. Для цього повідомте методисту факультету будь-яким зручним способом свій E-Mail та номер сотового телефону, за необхідності встановіть Viber.

  Сподіваємося на плідну співпрацю у віртуальному освітньому просторі. Завжди готові надати необхідну підтримку та допомогу.

  Розуміємо, що загальнодержавний карантин це серйозний виклик, проте це також нові можливості та гарна нагода приділити більше уваги навчанню. 

  Ректорат

 • КАРАНТИН В АКАДЕМІЇ

  11.03.2020

  Відповідно до рішення Кабінету міністрів України наказом по Академії №13-з від 11 березня 2020 р. запроваджується карантин з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції (COVID -19). Карантин в Академії триватиме  з 12 березня до 3 квітня  2020 р. Під час нього всі форми навчання будуть дистанційними.

  Ректорат

Відео та фото

Святкуємо початок весни

05.03.2020

Сьогодні в Академії – справжнє свято весни та краси! Дякуємо нашим працівникам та студентам, а також давнім друзям та партнерам за чудовий святковий концерт, який подарував нам по-справжньому весняні теплі емоції! Дивитися на YouTube