Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Бакалаврські програми

Розроблені у співпраці із стейкхолдерами та галузевими експертами, бакалаврські програми АПСВТ пропонують теоретичні та практико-орієнтовані навчальні модулі. Студенти отримають для себе свободу вибору у напрямах навчання, широкі горизонти у спеціалізаціях, нові ідеї у реалізації професійних навичок!

Навчання на бакалаврській програмі у циклі загальної підготовки включатиме загальноосвітні дисципліни, націлених на розвиток критичного мислення та загальних компетентностей. Загальноосвітні дисципліни включають опанування навичок лідерства, кроскультурної комунікації, психології, економіки, іноземних мов, комп’ютерні додатки тощо. Навчальна на циклі фахової підготовки базуватиметься на практичному експериментальному навчанні відповідно до вимог диплому бакалавра обраної спеціальності.

Для наших студентів доступні міжнародні програми ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ, які дозволяють паралельно із навчанням в Академії праці, соціальних відносин і туризму отримувати вищу освіту в партнерських європейських навчальних закладах


Перелік спеціальностей

   
 
ВСТУПНИЙ ПРОЦЕС
 
Ми готові відповісти на всі запитання.
Якщо ти хочеш дізнатися більше про процес вступу, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, заповнюй форму нижче.

1

Подай заявку до АПСВТ 

Заповни форму:

 

 

форма 

2

Поспілкуйся з експертом із зарахування студентів 

 Після отримання заповненої форми, один із наших консультантів зв’яжеться з тобою, щоб детально ознайомити з процесом вступу та проконсультувати щодо необхідних документів.

 

Телефон експерта: +38(093) 969-58-99

3

Пройди Національний мультидисциплінарний тест (НМТ)

Для вступу на перший курс бакалаврату будуть використовуватися результати Національного мультидисциплінарного тесту (НМТ). 

 

дізнатись більше

4

Підпиши договір з АПСВТ

 Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно  підписати контракт і надати необхідні офіційні документи (паспорт, атестат, ідентифікаціний код тощо). Після перевірки документів ти отримаєш підтвердження про зарахування.

 

договір

      Надіслати заповнений договір на:
  • E-Mail: pk@socosvita.kiev.ua
  • Поштова адреса: Кільцева дорога, 3-а м. Київ, 03187, Україна