Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Процес фізичного виховання студентів здійснюється на навчальних та позанавчальних заняттях протягом усього терміну їхнього навчання в Академії.

Практичні й теоретичні навчальні заняття є основною формою фізичного виховання студентів.

На заняттях з фізичного виховання

Зміст практичного розділу програми спрямований на формування у студентів єдності знань та практичних умінь з фізичної культури, фізичних, психомоторних професійно значущих якостей, рухових умінь і навичок, активне використання котрих необхідне для організації здорового способу життя, вирішення завдань, які виникають у навчальній, професійній, суспільній, побутовій сферах життедіяльності.

На заняттях з фізичного виховання

Зміст теоретичного розділу програми передбачає опанування студентами упорядкованої системи соціальних, природничо-наукових, психолого-педагогічних та спеціальних знань з фізичної культури та спорту; формування професійного мислення майбутніх фахівців, спрямованого на активне використання засобів фізичного виховання у всіх сферах життедіяльності.

Позанавчальні заняття в секціях з видів спорту, факультативні заняття фізичними вправами, масові оздоровчі, фізкультурно-спортивні заходи проводяться протягом усього терміну навчання студентів в Академії.

До спортивних навчальних груп зараховуються студенти, які виявили бажання глибше займатись одним із видів спорту, віднесених за станом здоров’я до основної медичної групи і які наділені добрим фізичним розвитком і виконали вимоги спортивної кваліфікації.

З цією метою були організовані спортивні секції з таких видів спорту: ритмічної гімнастики, футболу та ЗФП.

Для студентів старших курсів та тих, хто не вміє плавати, організовані факультативні заняття.

Кафедрою фізичного виховання у співробітництві з КМЦ постійно організовуються та проводяться концерти, на яких виступають збірні команди з аеробіки та спортивні вечори, на які запрошуються провідні спортсмени та фахівці з фізичної культури і спорту. Ці заходи для студентської молоді мають велике виховне та освітнє значення.

На заняттях з фізичного виховання


Кращі спортсмени Академії мають змогу навіть у літній канікулярний період підтримувати спортивну форму на змаганнях та навчально-тренувальних зборах, які кожного року проводяться і фінансуються Академією.


На базі Академії у співробітництві з Київським міським управлінням з фізичного виховання і спорту МОН України заснована і працює Футбольна Асоціація студентів м. Києва (ФАСК). Президентом ФАСК у грудні 2007 р. був обраний – зав. кафедрою Гринь А.Р.

Метою діяльності ФАСК є організація та об’єднання зусиль для розвитку студентського футболу у м. Києві.

ФАСК проводить регулярні Чемпіонати м. Києва з футболу серед вищих закладів освіти за календарем осінь-весна, турніри з міні-футболу серед студентів та викладачів, серед банків та комерційних структур, а також Кубок з футболу та Універсіади.

Календар ігор Кубку  м. Києва

з міні-футболу серед ВНЗ

починаючи з ¼ фіналу

 

¼ фіналу

 

Спорткомплекс НУХТ  13.12.2010р.

 

 

 

      1 - НУХТ-1

І                                       1500

      2 - КНУБіА

 

 

      3 - МАУП

ІІ                                     1550

      4 - НТУ

 

 

Спорткомплекс НПУ ім. М. Драгоманова 15.12.2010р.

 

 

      5 – НПУ ім. М. Драгоманова

ІІІ                                                                  1430

      6 – НУХТ-2

 

 

      7 - Уніспорт

ІV                                        1520

      8 - НУКМА

 

 

½   фіналу

Спорткомплекс НУХТ 20.12.2010р.

 

 

 

 

 

 

І - ІІІ 

 

 

 

 

 

 

 

Фінал 22.12.2010р.

 ІІ - ІV

 

 

 

 

 

 

 

 

НУХТ-1 – НПУ 15-00        4:1 на користь НУХТ - 1

 

 

 

 

 

МАУП – Уніспорт 16 -00    6:4 на користь МАУП

Фінал

Спорткомплекс  23.12.2010р.

НУХТ-МАУП – 15-00

Оргкомітет