Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

12.06.2020 - 10:04

11 червня 2020 р. на базі Академії праці, соціальних відносин і туризму у режимі ZOOM-конференції відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Історія, сучасний стан та перспективи профспілкового руху у світі». У заході взяли участь науковці, голови профкомів, профспілковий актив, викладачі, студенти.

Під час офіційного відкриття перед учасниками конференції виступили Добровольська Г.О., докт.істор.наук,  доцент, професор кафедри соціології та суспільних наук Академії праці, соціальних відносин і туризму, Андрєєв В.М., голова Професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Ольховець Григорій Андрійович, голова Професійної спілки працівників радіоелектроніки та машинобудування України.

Учасники конференції представили свої наукові дослідження з таких актуальних аспектів діяльності профспілок, як: робота профспілок в умовах пандемії, форми профспілкового захисту трудових прав трудящих-мігрантів, історичне минуле та реалії сьогодення профспілкового туризму, роль профкому у формуванні професійних компетентностей, основні напрями і принципи ефективної діяльності профспілкових організацій у закладах освіти, формування соціальної активності молоді через вплив соціальних мереж та багато інших.

За підсумками зустрічі буде видано збірник матеріалів конференції. Електронну версію збірника буде розміщено на сайті Академії.

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

ПРОГРАМА ІІI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Історія, сучасний стан та перспективи профспілкового руху у світі»

Збірник матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Історія, сучасний стан та перспективи профспілкового руху у світі»

Більше фото