Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Академія щиро вітає колег з Днем працівника освіти т а Всесвітнім днем вчителів!
05.10.2012 - 09:00

Шановні колеги, дорогі освітяни!

     Сьогодні, разом із золотом осені, до Києва прийшло всенародне свято – День працівників освіти та Всесвітній день вчителів. В цей час кожен із нас по особливому оцінює свій життєвий вибір, звіряє його з щоденною працею та призначенням на цій землі.

    Звичайно, праця викладача вищого навчального закладу - не проста та відповідальна.

     Щораз, коли Ви заходите в студентську аудиторію, вас зустрічають щирі та допитливі очі, з надією почути щось нове, отримати знання та фахові поради.

      Адже освітянин є і залишається основною фігурою формування громадянського суспільства, виховання справжнього патріота – будівничого рідної держави. Від кожного з Вас залежить яким буде світ завтра, якою буде наша Україна.

       Сподіваюся, що Ваші вихованці, студенти ніколи не розчарують Вас, що держава гідно оцінить Вашу звитяжну працю, що посіяні вами зерна проростуть дружніми сходами і дадуть багаті плоди.

        Зичу Вам міцного здоров’я, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння, солідарності та єдності у діях по захисту прав та інтересів освітян, злагоди і віри у щасливий завтрашній день. Нехай щирі слова подяки звучать для Вас не тільки у свята, а щоденно.

       Бажаю, щоб ніколи не згасало світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії, а ваші устремління та справи несли у світ лише розум, красу, мир і злагоду.

         Нехай кожен  день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються Ваші плани в ім’я щасливого життя освітян нашого краю.

Зі святом Вас!

 

Щиро, з повагою

ректор Вікторія Буяшенко