Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

11 жовтня в Академії пролунало: «Увага! Оголошується навчальна тривога!.. Всім дотримуватися порядку та не панікувати! Зібрати свої речі та направитися до виходів з корпусу!». Розпочалися навчання з цивільної оборони.
11.10.2012 - 13:20

    Метою таких заходів є підвищення якості захисту від шкідливих впливів у різноманітних надзвичайних ситуаціях, забезпечення готовності персоналу та студентів до негайного реагування на НС техногенного і природного характеру, формування відповідних навичок поведінки у екстремальних ситуаціях та вмінь ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій.

   На вимогу законів України, постанови Кабінету Міністрів, розпоряджень Міністерств в Академії заздалегідь було сформована структура цивільної оборони, визначені посади та функції, розпочав роботу штаб ЦО.

    По власній радіомережі Академії 11 жовтня о 13-20 була оголошена навчальна тривога, у зв’язку з «виникненням пожежі на об’єкті». Було здійснено евакуацію студентів, викладачів та працівників через всі виходи з навчального корпусу. Після чого невоєнізоване формування розпочало ліквідацію умовного загорання. Все пройшло організовано, згідно планів евакуації, всі підрозділи штабу працювали злагоджено.