Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Оголошений конкурс є спільним проектом Академії праці і соціальних відносин, Київської Бізнес Школи, Центру «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності» та Української Асоціації з розвитку менеджменту.
16.10.2012 - 16:05

     «Ефективна взаємодія з бізнесом є важливою передумовою для успішної подальшої кар’єри студента», – так висловив позицію Академії праці і соціальних відносин  проректор з наукової роботи Ярослав Дмитрович Головко. «Зараз ми впроваджуємо нову форму роботи, нові методики з підготовки дійсно практично-орієнтованих фахівців. Конкурс – це унікальна змога для студентів поринути у світ реального бізнесу та реальних проблем, можливість проаналізувати ситуацію та розробити власні шляхи вирішення… Власне, показати і підтвердити свою професійну компетентність».

     Суть конкурсу полягає у тому, що студентські команди отримують завдання з розвитку корпоративної соціальної відповідальності від реальної бізнес-структури (тобто, компанії–партнера), що працює на теренах України. Після детального знайомства з компанією, команди мають дати аналіз стану справ, розробити стратегію розвитку та шляхи її втілення. Цього разу у ролі компанії–партнера виступило «ТОВ Амріта – Юкрейн».

      До участі у конкурсі подали заяви 12 команд з 10-ти вищих навчальних закладів:  Академії праці і соціальних відносин Федерації профспілок України, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (економічний факультет), Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», Тернопільского національного економічного університету, Університету економіки та права «КРОК», Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна (економічний факультет), Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (м. Луганськ), Київського національного університету технологій та дизайну, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

     Організаційна зустріч студентських команд з компанією–партнером відбулась 9 жовтня у стінах Академії. Студенти ознайомилися з діяльністю компанії та отримали завдання. Наступний етап – командна робота над проектом. Він триватиме до 10 грудня. У середині грудня – презентація проектів та визначення переможців.