Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

24 жовтня Академію відвідав її випускник – народний депутат України, представник Президента України у Верховній Раді Юрій Мірошниченко. Темою зустрічі було обговорення проекту Закону «Про вищу освіту».
24.10.2012 - 09:00

       Кілька років точиться жвава дискусія навколо майбутнього вищої школи в Україні. Йдеться про долю двох шляхів: державницького, тобто повного державного контролю,з одного боку, та ліберального – повної самостійності, – з іншого. А правильніше – про вибір третього – найефективнішого і для розвитку системи вищої освіти як такої, і для самих навчальних закладів, і для майбутніх студентів.

     Юрій Мірошниченко розповів аудиторії про те, що на початку року ним було подано законопроект як альтернативний внесеному до Верховної Ради Кабінетом Міністрів України. Він також підкреслив, що основними концептуальними положеннями розробленого ним законопроекту є забезпечення автономії вищих навчальних закладів, рівність перед законом і у правах ВНЗ усіх форм власності та  рівність у правах їх професорсько-викладацького складу. А також забезпечення відкритого і прозорого доступу всіх бажаючих до інформації у сфері вищої освіти, в тому числі врегулювання на рівні закону питань ведення і вільного доступу до Державного реєстру вищих навчальних закладів.

   Якість вищої освіти, яку студенти здобувають у недержавних «вишах», таких як наша Академія, наразі не поступається найкращим університетським стандартам. А заздалегідь і перевершує такі, оскільки є змога приділити більше уваги кожному студенту ізалучити до різних форм професійної підготовки. Сучасні вимоги на ринку праці доволі жорсткі: від випускника вимагаються не лише знання, а й навички та вміння. А саме професійно-орієнтована освіта нині єнаріжним каменем системи навчання в Академії праці і соціальних відносин. Про це Юрій Мірошниченко говорив зі студентами як випускник АПСВ і фахівець високого державного рівня.

     А стосовно особистого шляху успіху – він був складним: від вихованця інтернату, що не має жодної підтримки, лише обов’язки та відповідальність за близьких до народного обранця і відомого політика. Головне – завжди за будь-яких обставин залишатися людиною, прислуховуватися до свого сумління та наполегливо працювати – таким був рецепт успіху від Юрія Мирошниченка всім присутнім на зустрічі.

       Також інформація про подію тут.