Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

18 – 20 березня ц.р. у АПСВ відбулось навчання головних бухгалтерів первинних організацій та територіальних комітетів Профспілки металургів і гірників України.
21.03.2013 - 09:00

     18 – 20 березня ц.р. у АПСВ відбулось навчання головних бухгалтерів первинних організацій та територіальних комітетів Профспілки металургів і гірників України.

  Факультетом разом із керівництвом профспілки була розроблена триденна програма навчання, підібраний викладацький склад із викладачів АПСВ, фахівців апарату ФПУ та фахівців виконавчого апарату ЦК Профспілки.

       В. о. ректора Академії Буяшенко Вікторія Василівна привітала спілчан у стінах Академії, докладно розповіла про плани АПСВ щодо розвитку профспілкової освіти і закликала до зворотнього зв’язку з метою покращення роботи та  вдосконалення організації навчання.

         Навчання було досить насиченим та цікавим. Слухачі зустрілись із заступником Голови  ФПУ Кондрюком Сергієм Михайловичем, який ознайомив їх зі  станом справ з укладання Генеральної угоди на 2013 – 2015 рр. і особливостями нової угоди. Наступні дні пройшли у напруженій роботі з вивчення тем, зазначених у програмі.

Серед занять такі як:

  • Соціально-економічна ситуація в галузі та дії Профспілки щодо захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів її членів
  • Про дії ФПУ щодо забезпечення справедливості в оподаткуванні та врегулювання проблемних питань в оподаткуванні проффспілок та громадян
  • Виконання зведеного бюджету Профспілки за 2012 рік
  • Єдина фінансова політика в ПМГУ, цілі і завдання щодо її  вирішення
  • Огляд законодавчих і нормативних документів, які діють з 1 січня 2013 року
  • Особливості сучасної культури управління у роботі профспілкового лідера
  • Формування позитивного іміджу профспілкового лідера.
  •  Тренінг «Психологія і етика ділового спілкування»

       Усі заняття проводились із мультимедійним супроводом та елементами інтерактивних методів.

В один із вечорів слухачі відвідали театр ім. Лесі Українки.