Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

З 25 до 28 березня на базі Академії праці і соціальних відносин ФПУ відбулось навчання фахівців територіальних організацій Профспілки працівників вугільної промисловості України з правових та соціально-економічних питань.
28.03.2013 - 14:27

     Разом із керівництвом Профспілки була розроблена чотириденна програма навчання обсягом 30 годин, підібраний викладацький склад із викладачів АПСВ, фахівців апарату ФПУ, Пенсійного фонду України, Міністерства палива та енергетики України.

      Навчання відкривали в. о. ректора Академії Вікторія Василівна Буяшенко та заступник Голови ЦК Профспілки Валерій Миколайович Мамченко. Вікторія Василівна привітала слухачів у стінах Академії, ознайомила їх із напрямами освіти в Академії, докладно розповіла про плани АПСВ щодо розвитку профспілкової освіти і закликала до зворотнього зв’язку з метою покращення роботи та  вдосконалення організації навчання. Валерій Миколайович повідомив про соціально-економічну ситуацію у вугільній промисловості та окреслив дії Профспілки щодо захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників галузі.

      Слухачі зустрілись із заступником Голови ФПУ Сергієм Михайловичем Кондрюком, який привернув увагу до  актуальних питань оплати праці та проблем, які необхідно враховувати при веденні колективних переговорів з укладання колективних договорів, а також ознайомив із особливостями нової Генеральної угоди.

Крім того, були проведені заняття на теми:

  • Актуальні питання, проблеми та перспективи осучаснення  трудових пенсій пільгових категорій працівників.
  • Реформування трудового законодавства України на сучасному етапі.
  • Актуальні питання застосування трудового законодавства.
  • Організація та здійснення профспілками громадського контролю за додержанням законодавства про працю.
  • Психологія конфлікту: причини, умови та шляхи попередження
  • МОП та профспілки.

       У рамках навчання відбувся круглий стіл на тему: «Нові напрямки у роботі профспілки щодо захисту трудових прав трудящих і прав профспілок». Ведучим був заступник голови Профспілки В’ячеслав Григорович Мосендз.

Слухачі здійснили екскурсію до Печерської лаври.

Завершилось навчання врученням слухачам Свідоцтв Академії.