Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

16 травня 2013 р. Академія праці, соціальних відносин і туризму відсвяткувала свій 20-й День народження.
16.05.2013 - 10:00

       Привітати Академію зі святом прийшло багато людей: представники Федерації професійних спілок України; студенти; працівники; випускники та інші гості, яким не байдужа Академія.

Святкування розпочалося о 10 год.  з урочистого концерту у Актовій залі Академії. Лунали веселі українські пісні, танці і вітання від гостей і працівників Академії.

Також відбулось нагородження почесними грамотами і подяками тих, хто зробив суттєвий внесок у життя Академії, зусиллями яких вона створена і розвивалась протягом 20 років.

Після концерту гості були запрошені на фуршет, де мали можливість поспілкуватися у неформальній обстановці.

Після фуршету продовжувалась запланована програма: змагання між факультетами на найкращий дизайн клумб «Академії 20 років»; спортивні змагання між командами викладачів, працівників та студентів з легкої атлетики, волейболу та футболу; академічний аукціон; караоке на ґанку Академії; ярмарок «Талановиті ручки Академії».

Все це викликало надзвичайне задоволення та приємність у всіх учасників святкування. Навіть погода, яка останніми днями дуже примхлива, була у гарному настрої – після дощу яскраво світило сонце.