Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Сертифікат Chartered Financial Analyst (CFA) – один з найавторитетніших і значущих міжнародних сертифікатів для фінансових аналітиків. Отримання сертифіката CFA вказує на наявність знань і навичок, затребуваних для роботи на фондових ринках, у банківській справі, у сфері корпоративних фінансів, управління фондами, страхування, консультування по вкладенню коштів.
01.06.2013 - 09:00

      Вже вкотре екзамен CFA пройшов у стінах Академії, що дало нам змогу ознайомитися із процедурою проведення екзамену і побачити, наскільки це важливо для тих, хто прийшов його скласти.

    Сертифікат видається Інститутом CFA (Institute of Chartered Financial Analysts) — міжнародною організацією, що об'єднує кілька десятків тисяч фінансових фахівців. На сьогоднішній день 90 тис. фахівців по всьому світу вже отримали сертифікат CFA і їх кількість постійно зростає. У багатьох провідних фінансових та інвестиційних компаніях світу сертифікат CFA є величезним плюсом або необхідною умовою при прийомі на роботу. CFA все частіше згадується роботодавцями у вимогах на найбільш престижні вакансії.