Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

10.12.2013 - 10:33

     15.11.2013 року в Академії розпочала навчання перша група слухачів магістерської програми «Master of Soсial Administration».

     В межах спільного освітнього проекту Варшавського педагогічного  університету ім.Я.Корчака та Академії праці, соціальних відносин і туризму передбачено залучення найкращих викладачів України та Польщі. Програма складається з декількох модулів, один з яких проводитиметься у Варшаві. Метою проекту є навчити українців використовувати ресурси Євросоюзу та українського бізнесу для фінансування соціальних проектів. Навчання також дає змогу покращити навички спілкування англійською мовою. І вже за рік за умови успішного захисту дипломних проектів слухачі отримають магістерський диплом країни Євросоюзу.

     В структурі першого модуля такі дисципліни: корпоративна соціальна відповідальність, міжкультурний менеджмент, глобалізація та світовий розвиток, методологія підготовки проектів Євросоюзу, практичні аспекти підготовки соціальних проектів, право Євросоюзу, соціальна політика в Україні. Серед викладацького складу відомі в Україні та за її межами лектори: Грицяк І.А, доктор наук з державного управління; Співак В.М., доктор політичних наук; Семигіна Т.В., доктор політичних наук; Головко Я.Д., кандидат фізико-математичних наук, MBA; Пастушенко С.Г., кандидат технічних наук. Викладач з Польщі Руслан Соловей навчав слухачів складати проекти для отримання грантової підтримки від Євросоюзу.