Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

31.08.2014 - 22:11

 

 

Шановні колеги, студенти, батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

 

Шановні колеги, студенти, батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – не лише старт чергового етапу освітнього процесу, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято – глибоко родинне і об’єднуюче.  Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

З особливим теплом звертаюся до першокурсників. Ви стали студентами Академії праці, соціальних відносин і туризму – одного із найкращих ВНЗ країни. Ви увійшли у дивний світ студентства, де маєте багато про що довідатися, стати учасниками визначних подій. Однак найголовніше ваше завдання – сумлінно вчитися, з найперших днів серйозно ставитися до занять. Вам треба бути дисциплінованими, високоорганізованими, брати участь у науково-дослідній роботі, а також виявляти активність у суспільному житті Академії. Тільки тоді ви зможете стати професіоналами в обраній спеціальності й справжніми громадянами. Сподіваємося, що, приєднавшись до нашої дружньої родини, ви будете поважати й збільшувати славні традиції нашого навчального закладу. Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Окремо хочу привітати викладачів – багато хто з них присвятив чимало років справі підготовки висококваліфікованих фахівців для соціально-трудової сфери. Новий навчальний рік для викладачів – це ще одна можливість застосувати найбагатший, накопичений і перевірений досвід.

Хочу побажати усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, творчих здобутків та мирного неба над головою. Майбутнє України, а отже і кожного громадянина, інтеграція її у європейське співтовариство залежить від кожного з нас. 

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!

 

З повагою,

ректор Вікторія Буяшенко