Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

21.01.2015 - 16:31

Друга вища освіта за спеціальністю «Соціальна робота»: триває набір до групи, яка розпочне заняття у березні 2015 року.

На навчання в Академії знову запрошуються особи з вищою освітою, які бажають пройти перепідготовку за спеціальністю «Соціальна робота» на базі першої вищої освіти і мають ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб віком старше 45 років на ринку праці, виданий Центром зайнятості (відповідно до постанови КМУ від 20.03.2013 р.).

Процедура отримання ваучера є доволі нескладною - не обов'язково стояти на обліку Центрів зайнятості або не мати роботи. Можливо і навчатися, і працювати одночасно. Усі бажаючі скористатися даною освітньою можливістю мають звернутися до будь-якого найближчого Центру зайнятості, незалежно від місця реєстрації, надати копію диплому про будь-яку вищу освіту і копію документу, що підтверджує трудовий стаж не менш 15 років (трудової книжки). Після отримання ваучера звертайтесь до нашого ВНЗ для проведення співбесіди і зарахування на навчання.

Перепідготовка спеціалістів з соціальної роботи (друга вища освіта) здійснюється на заочній формі навчання. Термін навчання – 2 роки, вартість навчання рівна сумі ваучера. Прийом документів триває до 3 березня. 

Під час сесії Академія пропонує бажаючим проживання у власному гуртожитку готельного типу.

Більше інформації про Ваучер

Більше інформації про другу вищу освіту за спеціальністю «Соціальна робота»

Знайти Академію праці, соціальних відносин і туризму в офіційному переліку Міністерства освіти і науки України можливо за посиланням ПЕРЕЛІК навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти (підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації) за переліком спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці (стор.38, п.23 Документу, що завантажується).