Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

01.04.2015 - 09:15

2 квітня в Академії відбудеться презентація спільного освітнього польсько-українського проекту "Master of Social Administration" за участю представників Варшавського педагогічного університету ім.Я.Корчака. Усі бажаючі отримають відповіді на питання щодо змістовних і організаційних аспектів програми.

В межах програми MSA здійснюється підготовка фахівців вищого міжнародного рівня у сфері використання ресурсів Євросоюзу для фінансування соціальних проектівЦе якісна управлінська освіта, яке є гарантом особистої конкурентоспроможності випускника як менеджера, керівника середньої і вищої ланки у сфері міжнародного бізнесу

Випускники MSA володітимуть нюансами та особливостями таких грантових програм ЄС як Horizon 2020, European Social Fund, Pre-Accession Funds, Erasmus Plus, Europeaid та інших. Програма надає спеціальні знання по створенню та реалізації соціальних, освітніх та громадських проектів із фінансуванням з ЄС та навички проектного управління (PRINCE2, PMI, PCM, Agile).

Після успішного захисту фінальної роботи студенти отримують офіційний польський диплом про післядипломну освіту та перспективи для успішної міжнародної кар’єри. Додатковим бонусом програми є вдосконалення навичок англійської мови, зокрема, ділової та професійної лексики.

Освітня програма розрахована на 1 рік і складається з декількох модулів, один з яких проводитиметься у Варшаві. Лекції у Києві читатимуть українські та польські викладачі, а також гостьові спікери – експерти, які мають досвід отримання грантів ЄС і участі у практичній реалізації профінансованих проектів. 

Проект стартує вже вдруге, наразі триває набір до групи, яка розпочне навчання у березні. Перші випускники програми дають високу оцінку теоретичній підготовці і водночас особливо наголошують на практичній цінності інформації, отриманої під час відвідування Польщі.

Студентами програми можуть стати особи, які мають базову або повну вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр) будь-якого напряму підготовки.

Набір продовжено до 15 квітня.

Дізнатися більше про міжнародну програму MSA

Підтвердити участь і отримати запрошення на презентацію програми MSA 2 квітня 2015 року можливо за електронною адресою v.buzhak@gmail.com