Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

25.04.2015 (All day)
Абітурієнти-2015 зробили перший крок до набуття вищої освіти. 24 квітня було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, результати якого вперше одночасно зараховуватимуться як атестація з відповідного шкільного курсу, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів.

Академія щиро бажає усіху всім учасникам тестування! Але пропонуємо Вам в жодному разі не падати духом, якщо цього року не пощастить із ЗНО - адже ми маємо для Вас цікаві і корисні освітні пропозиції.

Академія праці, соціальних відносин і туризму запрошує з вересня 2015 р. пройти навчання і отримати престижну робочу спеціальність:

  • Екскурсовод (3 міс.)
  • Сомельє  (2 міс.)
  • Адміністратор ресторану (2 міс.)
  • Офіціант (1 міс.)

Після екзаменів студенти отримують відповідний сертифікат. Партнери-організатори курсу сприяють тимчасовому або постійному працевлаштуванню випускників курсу. 

Напевно Ви повторите спробу вступити до ВНЗ наступного року. Володіючи на той момент додатковою спеціальністю, Ви матимете можливість працювати і заробляти у роки навчання, а також запоруку того, що у будь-яких ринкових умовах Ви не залишетесь без роботи. 

Докладніше про сервіс Міжнародна Академія Гостинності (МАГ)