Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

17.09.2015 - 15:38
Міжнародна Академія Гостинності (МАГ) - це  спільний освітній проект Академії праці, соціальних відносин і туризму та Першої в Україні школи сомельє "Майстер-Клас".

З 2015 року Академія  надає можливість і зовнішнім слухачам, і своїм студентам паралельно із навчанням за основним фахом отримувати робочу спеціальністьВолодіння додатковою спеціальністю - це можливість працювати і заробляти у студентські роки, а також запорука того, що у будь-яких ринкових умовах випускник не залишиться без роботи. 

Міжнародна Академія Гостинності оголошує набір - 2015 

за  спеціальностями:  

  • Екскурсовод (3 міс.)
  • Сомельє  (2 міс.)
  • Адміністратор ресторану (2 міс.)
  • Офіціант (1 міс.)

Після екзаменів студенти отримують відповідний сертифікат. Партнери-організатори курсу сприяють тимчасовому або постійному працевлаштуванню випускників курсу. 

Хочеш стати  МАГОМ  гостинності – тоді до нас!

______________________________________________

Довідка:   Школа сомельє компанії "Майстер-Клас" була відкрита у 2000 році на базі Інституту туризму Федерації профспілок України. Це перший навчальний заклад в Україні з підготовки сомельє - фахівців з вин і інших спиртних напоїв, а також з підготовки та перепідготовки кадрів для ресторанів - офіціантів, барменів, адміністраторів, менеджерів ресторанного бізнесу. Сьогодні  Школа сомельє працює в Академії праці, соціальних відносин і туризму.

______________________________________________

Докладніше з питань програми

тел. (044) 526-00-77

моб. (067) 792-06-40

Аудиторія №110

vavis@mail.ru