Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

01.10.2015 - 12:18

Cтуденти 1 – 4 курсів Академії, які навчаються за фахом «Туризм» і «Менеджмент туризму», відсвяткували День туризму 2015 року, здійснивши навчальну подорож-семінар до Батурина – Крут. Навчальну екскурсію на виділеному Академією комфортному автобусі провів викладач предмету «Туристичне краєзнавство» Попович С.І., організаторами виступили зав. кафедри спецтурдисциплін Сокол Т.Г. та викладач кафедри, куратор 1 курсу Донцов О.О.

Студенти прослухали історію трагічної битви під Крутами, де в бою з більшовицькою армією полягло більше 300 українців, серед яких – їхні однолітки – юнкери військових училищ, студенти Університету Св. Володимира і Українського народного університету, гімназисти; оглянули музей і хвилиною мовчання віддали данину пам'яті героям біля монументу загиблим.

 Дорогою до Батурина студенти відвідали пам’ятник на могилі видатного українського бджоляра І.Прокоповича. В Батурині – резиденції п’яти українських гетьманів – студенти оглянули величну цитадель, побували з екскурсією в палаці гетьмана К.Розумовського.

Подорож дозволила майбутнім фахівцям туристичної сфери не тільки ознайомитися з видатними пам’ятками – ресурсами туризму, але й оцінити роботу організаторів та проаналізувати особливості організації шляхової інформації та роботу екскурсоводів.