Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

21.03.2007 - 10:10

Вже традиційно, починаючи з 1998 р., в Академії проводяться наукові студентські конференції, у рамках яких відбуваються засідання  круглих столів, секцій. Робота кожної конференції охоплює щорічно до 350 студентів Академії та профспілкових вузів  країн СНД – членів Міжнародної асоціації навчальних закладів з підготовки кадрів для соціально-трудової сфери.

            З 2001 р. започаткована Міжнародна наукова студентська конференція. Протягом дев’яти років проведено 9 конференцій, за підсумками яких видано дев’ять збірників тез (обсягом 253,55 друк.арк.), в яких опубліковано:

●                  1520 студентів Академії

●                  Делегатів Асоціації закладів освіти соціально-трудової сфери (136 осіб):

●        м. Москва – 38 (з 2000 р.)

●        м. Санки-Петербург – 41 (з 2001 р.)

●        м. Мінськ – 26 (з 2001 р.)

●        м. Харків – 21 (з 2002 р.)

●        м. Гомель 10 (з 2004 р.)

19-23 березня 2007 р. у нашому навчальному закладі ми вітаємо студентів   дев’ятої Міжнародної наукової студентської конференції на тему: “Трансформація соціальної політики як фактор розвитку громадянського суспільства”. Вже традиційно у роботі конференції беруть участь делегації Академії праці і соціальних відносин (м. Москва), Санкт-Петербурзького гуманітарного університету профспілок (м.Санкт-Петербург), Міжнародного інституту трудових і соціальних відносин (м.Мінськ), Соціально-економічного інституту (м.Харків), Гомельської філії Мінського Міжнародного інституту трудових і соціальних відносин (м. Гомель).

Метою конференції “Трансформація соціальної політики як фактор розвитку громадянського суспільства” є висвітлення правових, соціальних. економічних, культурних, профспілкових, релігійних, духовних та історичних проблем сьогодення в Україні, Росії та Білорусі.

Відкриється конференція 21 березня 2007 р. виступами доктора історичних наук, професора, ректора Академії праці і соціальних відносин - Головка Миколи Леонтійовича, Голови Федерації професійних спілок України - Юркіна Олександра Валентиновича.

            Конференція і круглі столи відбуваються на високому організаційному та науковому рівні, цікаво, у піднесеному настрої. Саме у такий спосіб молодь вчиться  спілкуватись, висловлювати свої перші спроби досліджень, вчитись  у своїх однодумців тощо. Всього відбудеться 6 секцій, 22 підсекції на яких виступатимуть 244 доповідача.

            За  актуальністю тем виступів, обізнаністю у досліджуваних проблемах, цікавістю матеріалів та майстерністю викладання визначаються кращі доповіді студентів. Вони публікуються в наукових збірниках вузів-партнерів та у академічному збірнику тез Міжнародної наукової студентської конференції.