Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

21.03.2016 - 18:15

23 березня у Києві Ліна Клебанова, автор концепції і продюсер картини «Зима в огні», одна з організаторів стрімерского руху Майдану і креативний продюсер громадського інтернет-телебачення "Спільнобачення" розповість про технології створення унікального для України кіно-проекту.

Кінохроніка «Зима в огні»: Від відкритого коду Linux до номінації на Оскар

23 березня                                                                 початок о  17.00

Пр. Перемоги, 37є, 6-ий корпус НТУУ "КПІ", біля музею НТУУ "КПІ"

Події зими 2013 - 2014 в оцінках і свідченнях громадянського активу Майдану. Більше 1500 годин хронікальних матеріалів, знятих як професіоналами, так і стримерами-волонтерами. Більше 5 мільйонів переглядів в мережі Netflix по всьому світу. Отримавши міжнародне визнання на кінофестивалях у Венеції і Торонто, картина стала першим в історії України номінантом на Оскар в жанрі документального кіно.

23 березня у Києві в гостях у Ludwig Erhard Hub - Ліна Клебанова, автор концепції і співпродюсер картини «Зима в огні», одна з організаторів стрімерского руху Майдану і креативний продюсер громадського інтернет-телебачення "Спільнобачення".

Ліна розповість про технології створення унікального для України кіно-проекту, в основі котрого досвід Торвальда Лінуса (операційна система Linux), принцип кроудсорсінга, а також концепція Web 3.0 - коли об'єднання аматорського та професійного ресурсу, призводять до виникнення якісно нового продукту.

Лекція буде корисна тим, кого цікавлять останні тенденції в розвитку кіно і медіа, а також тим, хто не боїться мріяти і втілювати в життя задумане.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації на https://goo.gl/rh0rai

З питань участі звертатися за телефоном: 067 538 33 14.

Контактна особа: Вишнякова Надія.