Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

09.06.2016 - 12:58

Отримати престижну і перспективну міжнародну кваліфікацію MASTER OF LAWS IN INTERNATIONAL BUSINESS LAW (Магістр Міжнародного Бізнес Права) онлайн на спеціальних умовах для українських груп відтепер дозволяє співробітництво АПСВТ і Берлінського університету ім. Штайнбайса (Німеччина).

Програма LL.M. триває в режимі англомовного онлайн-навчання 1 рік + 3 тижні семінарів і навчальних екскурсій в Німеччині + 4 місяці написання магістерської дипломної роботи. Вона охоплює всі актуальні сфери міжнародного права. Під керівництвом відомих експертів і практиків студенти працюють в транснаціональних групах, здійснюють реальні проекти і по закінченню навчання отримують німецький і український дипломи магістрів права.

Для юристів з усіх країн регіону Східної Європи і Центральної Азії, які стануть учасниками програми в рамках поточної німецько-української співпраці вузів, діє спеціальна цінова пропозиція. Навчання груп поточного набору стартує в листопаді 2016 року.

Увага! 27 червня відбудеться перший інформаційний вебінар для потенційних учасників Програми LL.M., який проведуть представники Берлінського університету ім. Штайнбайса.

Подати заявку на участь в інфо-вебінарі, задати питання про Програму LL.M, направити заповнену аплікаційну форму учасника української групи можна за електронною адресою: v-rector_science@socosvita.kiev.ua

Докладна інформація про Програму LL.M. англійською

Докладна інформація про Програму LL.M. українською