Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

18.06.2016 (All day)
27 червня о 20.00 за київським часом відбудеться перший інформаційний вебінар для потенційних учасників Програми MASTER OF LAWS IN INTERNATIONAL BUSINESS LAW, який проведуть представники Берлінського університету ім. Штайнбайса.

Програма LL.M дозволяє отримати онлайн престижну і перспективну міжнародну кваліфікацію Магістр Міжнародного Бізнес права за спеціальними умовами для юристів країн Східної Європи і Центральної Азії.
Програма LL.M. триває в режимі англомовного онлайн-навчання 1 рік + 3 тижні семінарів і навчальних екскурсій в Німеччині + 4 місяці написання магістерської дипломної роботи. Вона охоплює всі актуальні сфери міжнародного права. Під керівництвом відомих експертів і практиків студенти працюють в транснаціональних групах, здійснюють реальні проекти і по закінченню навчання отримують німецький і український дипломи магістрів права.
Навчання груп поточного набору стартує в листопаді 2016 року.
Подати заявку на участь в інфо-вебінарі, задати питання про Програму LL.M, направити заповнену аплікаційну форму учасника української групи можна за електронною адресою v-rector_science@socosvita.kiev.ua.

Більше інформації про програму LL.M (англ.) 

Більше інформації про програму LL.M (укр.)