Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

09.08.2016 - 15:14

Вперше в Україні недержавний вищий навчальний заклад отримає грант за напрямом Жан Моне програми "Еразмус+".

Незважаючи на надзвичайно високу конкуренцію з провідними вишами різних країн світу, команда Академії праці соціальних відносин і туризму на чолі з доцентом кафедри фінансів Людмилою Петрівною Гуляєвою виборола грант за напрямом Жан Моне Програми Європейського Союзу "Еразмус+" для реалізації освітнього проекту з європейських студій. Вже у вересні 2016 року розпочинеться створення нового авторського навчального курсу "Фінансовий сектор Європейського союзу у забезпеченні сталого розвитку" для студентів АПСВТ. 

Відбір університетів для участі в програмі Жана Моне здійснюється централізовано у Брюсселі спеціально створеним академічним журі, до складу якого входять професори з різних університетів світу. Це надзвичайно престижний конкурс з високими вимогами до якості проектної заявки та професійного рівня лідера проекту. Цього року журі розглядало 737 заяв. Серед 202 проектів-переможців з усього світу напряму Жан Моне "Еразмус+" Україна виборола 11 проектів: 9 модулів, 1 проект на підтримку Інституційних асоціацій і 1 проект на розбудову Інституційної мережі. 

Вітаємо наших переможців з міжнародним визнанням і бажаємо плідної праці!

Довідково: Програма імені Жана Моне – це одна з освітніх програм Європейського Союзу, мета якої полягає в підвищенні рівня знань та поінформованості суспільства в ЄС та поза його межами з питань європейської інтеграції, через стимулювання викладання, дослідницької діяльності з європейської інтеграції, зокрема стосунків ЄС з іншими країнами, та міжлюдського та міжкультурного діалогу.