Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

08.09.2016 - 19:04

8 вересня 2016 року відбулося перше у поточному навчальному році засідання Вченої ради Академії праці, соціальних відносин і туризму. 

 

На початку засідання ректор АПСВТ Вікторія Василівна Буяшенко оголосила про зміни у структурі і керівництві Академії, а також представила нових членів академічного колективу:

  • Проректором з стратегічного розвитку та зовішніх зв'язків призначено кандидата фізико-математичних наук, заслуженого працівника освіти України Головка Ярослава Дмитровича;
  • Проректором з наукової роботи призначено доктора політичних наук, доцента, авторку близько 270 наукових праць Семигіну Тетяну Валерїівну;
  • Оголошено про зміни у структурі і керівництві Юридичного факультету АПСВТ;
  • Представлено нових членів адміністративних підроздлів Академії.
 
 
 
Далі відповідно до порядку денного Вікторія Василівна Буяшенко виступила зі звітом "Про підсумки роботи у 2015/16 н. р. та завдання колективу Академії на 2016/2017 н. р."Про результати роботи Приймальної комісії з набору студентів на І курс та продовження навчання у 2016 році звітував Відповідальний секретар Приймальної комісії Чорнодід Ігор Степанович.Учасники засідання обговорили напрями розвитку Академії, поставили перед собою амбітні цілі підвищення якості освітніх послуг і розвитку міжнародної співпраці, запланували нові потужні наукові та освітні проекти. В результаті обговорення було затверджено план роботи Академії на 2016/2017 навчальний рік.