Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

28.10.2016 - 12:32
17–28 жовтня 2016 року на базі Центру розвитку профспілкової освіти Академії відбувалось навчання і перевірка знань з питань охорони праці технічних інспекторів праці всеукраїнських профспілок та інших представників профспілок з питань охорони праці.

Відкривав навчання керівник Правової та технічної інспекції праці ФПУ Юрій Андрієвський, який охарактеризував сучасний стан безпеки праці та окреслив напрями роботи і основні завдання профспілок у цій сфері.

Протягом двох тижнів слухачі знайомились із законодавчою базою щодо своєї подальшої діяльності, напрямками співпраці із державними органами управління охороною праці, органами загальнообов’язкового державного страхування, кращими практиками у сфері менеджменту безпеки і гігієни праці, управлінням роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій тощо. Доносили ці знання до слухачів кращі фахівці у кожній із перерахованих сфер діяльності.

 

Коодинатором навчання від ФПУ була головний спеціаліст – технічний інспектор праці Тетяна Горюн, яка провела із слухачами значну кількість занять, використовуючи, в основному, практичні методи навчання, частина з яких відбулась на підприємстві (ПраТ «Росава»).

Викладач Академії Ганна Філь блискуче розкрила тему психології конфліктів у трудовій сфері та вказала на способи їх усунення. Слухачі сприйняли цю тему із захватом.

Завершилось навчання перевіркою знань у вигляді іспиту, за результатами якої слухачі отримали посвідчення та вкладки до них, що дають право технічним інспекторам та представникам профспілок здійснювати громадський контроль за дотриманням роботодавцем законодавства про охорону праці.