Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

02.03.2017 - 18:00
2 березня 2017 року на засіданні Вченої ради було повідомлено про важливу подію - перемогу Академії праці, соціальних відносин і туризму у номінації "Вибір України 2016 року" серед підприємств, які працюють в Україні, згідно з показниками фінансово-господарської діяльності (за офіційними даними державних органів статистики).

Незалежна Національна бізнес-премія «Вибір України» була ініційована у 2012 році завдяки Міжнародній асоціації конгресів і конференцій «ICCA — International Congress and Convention Association», штаб-квартира якої знаходиться у Нідерландах.

Серед колективу Академії є й переможці в окремих номінаціях. Національні сертифікати "Професіонал року", які відзначають високу професійну кваліфікацію і компетентність окремих фахівців компанії,  здобули  кандидат фізико-математичних наук, доцент, проректор з науково-методичної роботи Коваленко С.М. та кандидат економічних наук, доцент, учений секретар Вченої ради Академіі Гуляева Л.П.

Нагороду за  досягнуті успіхи та вагомий особистий внесок у розвиток і процвітання компанії, організаторський талант, високий бездоганний  та професіоналізм - Національний сертифікат "Золоті руки 2016" - отримала доктор філософських наук, професор, ректор Академіі Вікторія Василівна Буяшенко.