Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

03.03.2017 - 15:28

Студенти Академії взяли участь у міжнароднії науково-практичній відеоконференції, яка відбулась 3 березня у Казахстані. 

3 березня 2017 року студенти Академії виступили на Міжнародній науково-практичній конференції студентів, магістрантів, здобувачів, докторантів і аспірантів "Потенціал молоді у євразійській інтеграції: економіка, право, політика", яка відбувалась у місті Алмати (Казахстан). Участь представників АПСВТ у пленарній сесії забезпечили технічні засоби відеоконференції.

Організаторами заходу, зокрема, виступили Казахська Академія праці і соціальних відносин, Міжнародний університет «МИТСО» (Білорусь), Ошський державний юридичний інститут (Киргизстан) та Академія праці, соціальних відносин і туризму (Україна).

Під час відкриття конференції від Академії праці, соціальних відносин і туризму з вступним словом до учасників звернувся проректор з науково-методичної роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент Коваленко Сергій Миколайович. 

Коркіяйнен Діана, студентка 3 курсу юридичного факультету АПСВТ, на пленарному засіданні виступила з доповіддю «Механізм забезпечення трудових прав людини в Україні та країнах Європи: порівняльний аналіз».  Тищенко Аліна, студентка 4 курсу факультету економіки, соціальних технологій та туризму АПСВТ, представила доповідь "Готельний брендинг як ефективна частина комплексу маркетингових комунікацій сучасного готелю". Ленська Ганна, студентка 3 курсу юридичного факультету АПСВТ висвітлила питання «Правове регулювання використання символіки місцевого самоврядування в Україні».

Програма Міжнародної науково-практичної конференції "Потенціал молоді у євразійській інтеграції: економіка, право, політика"