Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

24.03.2017 - 16:19
13 – 24 березня 2017 року на базі Центру розвитку профспілкової освіти Академії відбувалось чергове навчання з питань охорони праці технічних (головних технічних) інспекторів праці всеукраїнських профспілок та інших представників профспілок з питань охорони праці.

Відкривав навчання керівник Правової та технічної інспекції праці ФПУ Юрій Андрієвський, який охарактеризував сучасний стан безпеки праці та окреслив напрями роботи і основні завдання профспілок у цій сфері.

Протягом двох тижнів слухачі знайомились із законодавчою базою щодо своєї подальшої діяльності, напрямками співпраці із державними органами управління охороною праці, органами загальнообов’язкового державного страхування, кращими практиками у сфері менеджменту безпеки і гігієни праці, управлінням роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій тощо. Доносили ці знання до слухачів кращі фахівці у кожній із перерахованих сфер діяльності.

Коодинатором навчання від ФПУ була головний спеціаліст – технічний інспектор праці Тетяна Горюн, яка провела із слухачами значну кількість занять, використовуючи, в основному, практичні методи навчання, частина з яких відбулась на підприємстві (Київський маргариновий завод).

Завершилось навчання перевіркою знань у вигляді іспиту, за результатами якого слухачі отримали посвідчення та вкладки до них, які дають право технічним інспекторам та преставникам профспілок здійснювати громадський контроль за дотриманням роботодавцем законодавства про охорону праці.