Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

20.04.2017 - 18:26

20 квітня відбулася скайп-лекція британського професора Євгенія Козловського на тему "Фінансові послуги для мережевої економіки: забезпечення інфраструктури, сталі процеси та європейська політика" у рамках проекту, що реалізується в Академії за Європейською грантовою  програмою "Еразмус+".

Розвиток глобальних інформаційних і комунікаційних технологій через формування нового глобального електронного середовища для економічної діяльності дав поштовх для створення нового явища, відомого як «мережева економіка» (networked economy) - економіка, яка функціонує за допомогою електронних мереж.  

Оскільки Академія завжди намагається бути у руслі всіх новітніх тенденцій, ми запросили відомого британського фахівця з електронної комерції, фінансових технологій та мережевої економіки Євгенія Козловського прочитати лекцію для студентів Академії. Євгеній Козловський є професором кафедри міжнародного економічного розвитку та менеджменту SMC університету, членом Британської ради вищої освіти, засновником, управляючим директором Міжнародної консультативної групи «Exclusivica Ltd», директором Лондонського Центру Європейської стратегії.  20 квітня в Академії праці, соціальних відносин і туризму відбулася його скайп-лекція на тему "Фінансові послуги для мережевої економіки: забезпечення інфраструктури, сталі процеси та європейська політика", що переросла у надзвичайно активну, живу, продуктивну дискусію щодо майбутнього фінансового сектора Великобританії у контексті виходу країни з ЄС, інноваційних підходів на ринку фінансових послуг, тенденції до мережевого розвитку сучасних економік та фінансового сектора світової економіки.  

Захід відбулася у рамках проекту "Проект "Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку...", що реалізується в Академії за Європейською грантовою програмою "Еразмус+".