Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

27.04.2017 - 18:29

27 квітня 2017 року у рамках унікального інноваційного навчального курсу "Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку..." - дійсно унікального, адже його створила і реалізує міжнародна команда бізнес-тренерів з чотирьох країн світу тільки в нашій Академії - київська молодь мала надзвичайну можливість за допомогою сучасних технологій поспілкуватися з цікавою та неординарною особистістю - професором Джільберто Марзано з Італії, не покидаючи Києва. Говорили про нову тенденцію серед європейських фінансових установ - впровадження ESG-методики (урахування екологічних, соціальних та управлінських аспектів) фінансовими установами ЄС у процесі інвестування та при прийнятті рішення щодо надання кредитів. Молодь цікавилася італійською практикою корпоративної соціальної відповідальності фінансових установ, дискутувала щодо складості встановлення чітких ESG-критеріїв для оцінки проектів інвесторами, цікавилася ініціативами Європейської комісії у введенні ESG-звітів у практику європейських країн.

Модераторами заходу стали лідер проекту "Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку..."  Людмила Гуляєва та проектор зі  стратегічного розвитку та міжнародних зв'язків Ярослав Головко.

Нагадаємо, що професор Джільберто не лише цікавий спікер та бізнес-тренер з багаторічним досвідом, він також обіймає поважні посади у міжнародних структурах:

  • Президент приватного науково-дослідного інституту «Екоінстітуто -дель-Фріулі-Венеція-Джулія (Італія), що спеціалізується на сталому розвитку.
  • Професор і завідувач лабораторією педагогічних технологій в Резекненський Університет прикладних наук (Латвія).
  • Віце-президент IPSAPA (Міжрегіональне товариство для участі в агробізнесі та екологічного менеджменту).
  • Професор, PhD з економіки, автор численних книг та статей за тематикою сталого розвитку й менеджменту.