Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

08.06.2017 - 14:57

На сайті Школи міжнародного бізнесу та підприємництва (SIBE) Берлінського університету ім. Штайнбайса з’явилась сторінка Академії у розділі офіційних партнерств: 

http://www.sibe-edu.com/partners/alsrt/

Провідна бізнес-школа Берлінського університету (Німеччина) та Академія праці, соціальних відносин і туризму (Україна) спільно реалізують магістерську програму LL.M - MASTER OF LAWS IN INTERNATIONAL BUSINESS LAW. Програма LL.M дозволяє отримати онлайн престижну і перспективну міжнародну кваліфікацію Магістр Міжнародного Бізнес Права за спеціальними ціновими умовами для юристів країн Східної Європи та Центральної Азії.

Програма LL.M. триває в режимі англомовного онлайн-навчання 1 рік + 3 тижні семінарів і навчальних екскурсій в Німеччині + 4 місяці написання магістерської дипломної роботи. Під керівництвом відомих експертів і практиків студенти працюють в транснаціональних групах, здійснюють реальні проекти і по закінченню навчання отримують німецький і український дипломи магістрів права.

Поточний набір до українських груп триває до 1 листопада.

Подати заявку на участь в інфо-вебінарі, задати питання про Програму LL.M, направити заповнену аплікаційну форму учасника української групи можна за електронною адресою: v-rector_science@socosvita.kiev.ua

Докладна інформація про Програму LL.M. англійською

Докладна інформація про Програму LL.M. українською