Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

01.09.2017 - 18:39
Сьогодні ми урочисто вітали першокурсників, які цього року приєдналися до нашої академічної родини. Щиро вітаємо з Днем Знань усіх студентів та їхніх батьків, працівників та друзів Академії! 


Академія зустрічає гостей оновленим холом та кількома новими сучасними аудиторіями.Викладачів, студентів, першокурсників вітає заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко.


Ректор Академії Вікторія Василівна Буяшенко бажає успіхів студентам та викладачам АПСВТ, а також нагороджує подарунками від партнерів АПСВТ членів колективу, які зробили особливий внесок у розвиток Академії минулого навчального року.

Ведучі свята передають слово проректору з науково-педагогічної роботи Сергію Миколайовичу Коваленко та проректору з стратегічного розвитку та зовнішніх зв’язків Ярославу Дмитровичу Головко. Сьогодні проректори не тільки звертаються до студентів з привітаннями, а й несподівано отримують завдання познайомити першокурсників  з особливою студентською лексикою. Урочисте вручення студентського квитка цьогорічним першокурсникам.


На згадку - Перший курс 2017 року, АПСВТ


Більше фото: